AYT Sayısal Paketi
4.699₺

Arkadaşınla birlikte kursa kaydolarak indirimden yararlanmak ister misin?
Şimdi kaydol, arkadaşınla kazan!

AYT Sayısal Paketi 2024

AYT Sayısal Paketi, AYT'ye sayısal bölümden girecek öğrencilerin derslerin mantığını anlayarak konuları kapsamlı olarak öğrenmesine ve sınavda rakiplerinden önde olmasına katkı sunar.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

AYT Sayısal Paketi, üniversite sınavına girecek öğrencilerin YKS’nin ikinci adımı olan Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) çıkacak sayısal bölüm derslerinde başarılı olmasını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Yalnızca AYT sayısal derslerini içeren bu paket, online ortamda düzenlenmekte ve öğrencilerin dilediği zaman dersleri takip etmesine imkan tanımaktadır. Öğrenciler kendi hızlarında dersleri öğrenme fırsatı yakalamakta, bu sayede konu eksiklerini kapatarak sınava hazırlanabilmektedir.

Sayısal derslerde öğrencilerin genel olarak konunun mantığını kavrayıp bol soru çözerek farklı soru tiplerini görmesi gerekir. AYT Sayısal Paketi ile öğrenciler Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak sayısal konularını kapsamlı olarak öğrenebilir, soru bankasındaki soruları çözerek seviyesini geliştirebilir.

AYT Sayısal Paketi Nedir?

AYT Sayısal Paketi, sayısal bölümü öğrencilerinin Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak dersleri en iyi şekilde öğrenmesini sağlayan bir kurs paketidir. Bu paket içerisinde yalnızca AYT sayısal derslerinin anlatıldığı kurslar yer almaktadır.

Kursların her biri, alanında tecrübeli öğretmenler tarafından işlenen video derslerden oluşmaktadır. Online olarak sunulan bu videoları yalnızca paketi satın alan öğrenciler izleme şansına sahiptir. Paket program kapsamında PDF kitap ve soru bankası da verilmektedir. Öğrenciler, tüm bu materyalleri kullanarak üniversite sınavında sorumlu oldukları konuları kapsamlı olarak öğrenmektedir.

AYT Sayısal Paketi’nde Bulunan Dersler Nelerdir?

AYT Sayısal Paketi’nde bulunan dersler aşağıda yer almaktadır.

  • Fizik,
  • Kimya,
  • Biyoloji,
  • Matematik 2.

AYT Sayısal Paketi Nasıl Alınır?

AYT Sayısal Paketi’ni almak için öğrencilerin ilk olarak sitemizde hesap açması gerekir. Sitemize üye olmak için ek ücret ödemek gerekmemektedir. Üyelik işleminin ardından kurs paketi sepete eklenmeli ve ödeme aşamasına geçilmelidir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kursa kaydolma işlemi başarıyla tamamlanmış olur ve öğrenciler materyalleri kullanma hakkı elde eder.

AYT Sayısal Paketi kapsamında bulunan kurslara ve ders materyallerine yalnızca bu paketi satın alan öğrenciler erişim sağlayabilir. Kayıt yaptırmayan kişiler materyalleri kullanamamaktadır.

AYT Sayısal Paketi’ne Kimler Kaydolabilir?

AYT Sayısal Paketi’ne şu kişiler kaydolabilir:

  • AYT’ye girecek olan sayısal bölüm öğrencileri,
  • AYT sayısal derslerinde rakiplerinden bir adım önde olmak isteyenler,
  • AYT sayısal derslerinde netlerini yükseltmek isteyenler,
  • 4 yıllık sayısal bölümleri kazanmayı hedefleyen öğrenciler.

AYT Sayısal Paketi’nde Dersler Nasıl İşlenir?

AYT Sayısal Paketi’nde dersler sitemizin öğrenci paneli üzerinden, online olarak işlenir. Dersler çevrim içi ortamda düzenlendiği için öğrenciler dilediği zaman kurslara katılabilir. Öğrencinin kendi öğrenme hızına göre ilerlemesine destek olan bu kurs paketi, video derslerden oluşur.

AYT Sayısal Paketi kapsamındaki kurslar online olarak düzenlendiği için öğrenciler oldukça avantajlıdır. Kurs paketine kaydolan öğrenciler, istedikleri zaman ders materyallerini kullanmaya başlayabilir. Takıldığı noktalar olduğunda ders videolarını durdurabilir, istedikleri yerde geri ya da ileri sarabilir. Bu şekilde yürütülen kişiselleştirilmiş öğrenme sistemi sayesinde öğrenciler hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sorumlu olduğu dersleri öğrenmektedir.

Dersler, deneyimli öğretmenler tarafından anlatılır. Kurslarda önce müfredata uygun bir şekilde konular anlatılmakta, belirli bir seviyeye gelindikten sonra soru çözümüne geçilmektedir. Bu sayede öğrenciler, anlatılan konuları daha iyi bir şekilde aklında tutmakta ve sınavda çıkan farklı tipteki soruları çözmekte zorluk yaşamamaktadır.

AYT Sayısal Paketi’nde Kullanılan Ders Materyalleri Nelerdir?

AYT Sayısal Paketi’nde kullanılan ders materyalleri, Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkan sayısal derslerine yönelik konu anlatımı videolarını içermektedir. Tecrübeli öğretmen kadrosu tarafından anlatılan derslerin sonunda soru çözüm etkinlikleri de yapılmaktadır.

Video içerikler haricinde her bir dersle ilgili PDF kitaplar ve soru bankaları da öğrencilerle paylaşılmaktadır. Bu sayede öğrenciler verimli bir sınava hazırlık döneminden geçer, hiçbir konuyu atlamadan eksiksiz bir şekilde öğrenme fırsatı yakalarlar.

Dersler online ortamda yapıldığı için öğrencilerin belli bir mekanda bulunması ya da belirli bir zamanda derslere katılması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Öğrenciler; kendi öğrenme hızlarına göre, uygun oldukları zaman ve bulundukları şehir fark etmeksizin derslere katılım sağlayabilmektedir. Bu imkan, birçok öğrencinin sınava hazırlık sürecini daha esnek bir şekilde yönetmesini sağlamaktadır.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+905526581814
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat