AYT Sözel Paketi
4.699₺

Arkadaşınla birlikte kursa kaydolarak indirimden yararlanmak ister misin?
Şimdi kaydol, arkadaşınla kazan!

AYT Sözel Paketi 2024

AYT Sözel Paketi, AYT'ye sözel bölümden hazırlanan öğrencilerin sınavda sorumlu olduğu tüm dersleri sınırsız konu tekrarı fırsatı ile öğrenmesini sağlar.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

AYT Sözel Paketi, üniversite sınavına hazırlanan sözel bölüm öğrencilerinin kendi alanlarıyla ilgili Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak dersleri kapsamlı olarak öğrenmesini sağlar.

AYT Sözel Paketi, öğrencilerin sözel derslerinde rakiplerinden önde olmasına destek olmak amacıyla hazırlanmıştır. Öğrencilerin kendi bölümleriyle ilgili tüm dersleri tek bir pakette almasını sağlayan bu program, ekonomik açıdan avantajlı olduğu için birçok sözel bölüm öğrencisi tarafından tercih edilmektedir.

AYT Sözel Paketi’nde Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak bütün sözel dersler yer almaktadır. Online ortamda düzenlenen dersler, önceden kaydedilmiş videolardan oluşmaktadır. Video haricinde öğrencilere kurs materyali olarak soru bankası ve PDF kitap da verilmektedir. Öğrencilerin ders materyallerini kullanabilmek için kursa kaydolması gerekir.

AYT Sözel Paketi Nedir?

AYT Sözel Paketi, YKS’ye sözel bölümden hazırlanan öğrencilerin sınavın ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) sorumlu olduğu sözel konularını akılda kalıcı şekilde öğrenmesini sağlayan bir eğitimdir.

AYT Sözel Paketi, online ortamda paylaşılan ders materyalleri aracılığıyla yürütülür. Önceden çekilmiş videolar, bu pakette yer alan kurslarda temel ders kaynağı olarak kullanılır. Öğrenciler videoları dilediği kadar izleyebilir, bu sayede konu eksiğini kapatma fırsatı bulur.

AYT Sözel Paketi’nde sadece Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak sözel derslerine yönelik kurslar bulunmaktadır. Diğer bölümlerden de sınava girecek olan öğrencilerin diğer kurs paketlerine ya da kurslara kayıt yaptırması önerilmektedir.

AYT Sözel Paketi’nde Bulunan Dersler Nelerdir?

AYT Sözel Paketi’nde bulunan dersler aşağıda yer almaktadır.

  • AYT Türk Dili ve Edebiyatı,
  • Sosyal 1 (Tarih, Coğrafya)
  • Sosyal 2 [(Coğrafya, Tarih, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe Grubu dersleri (Sosyoloji, Psikoloji, Mantık)]

AYT Sözel Paketi Nasıl Alınır?

AYT Sözel Paketi’ne kayıt yaptırmak için ilk uygulanması gereken adım, sitemize üye olmaktır. Üye olmak için ek ücret talep edilmemektedir. Öğrenciler sitemize üye olduktan sonra AYT Sözel Paketi’ni sepete eklemeli ve ödeme işlemini gerçekleştirerek kursa kaydolmalıdır.

AYT Sözel Paketi’ne Kimler Kaydolmalıdır?

AYT Sözel Paketi’ne şu kişiler kaydolmalıdır:

  • YKS’ye sözel bölümden girecek öğrenciler,
  • Sözel derslerini akılda kalıcı bir şekilde öğrenmek isteyenler,
  • AYT sözel derslerinde rakiplerinden önde olmak isteyen öğrenciler,
  • AYT sözel derslerinde hedefine ulaşarak üniversite hayallerini gerçekleştirmek isteyenler.

AYT Sözel Paketi’nde Dersler Nasıl İşlenir?

AYT Sözel Paketi’nde dersler online ortamda, önceden kaydedilmiş videolar eşliğinde işlenir. Videolarda AYT sözel dersleriyle ilgili konu anlatımları yapılmakta ve bilgileri pekiştirmek için soru çözülmektedir. Dolayısıyla bu paketi satın alan öğrenciler, kapsamlı bir kurs içeriği sayesinde sınava hazırlık sürecini etkin bir şekilde geçirir.

AYT Sözel Paketi’nin online olarak düzenlenmesi, öğrencilerin yaşadıkları şehir fark etmeden, her yerden derslere katılmasını sağlar. Ayrıca bu paketi alan öğrenciler, belli bir fiziki kurs merkezine gitmelerine gerek kalmadan ders çalışabildikleri için zamandan tasarruf etmiş olurlar. Bu da öğrencinin kendi ders çalışma programını aksatmadan ilerlemesini sağlar.

AYT Sözel Paketi, online ortamda düzenlenen kurslardan oluştuğu için öğrencilerin kendi hızına göre ders çalışmasına da imkan tanır. Bu kurs paketine kaydolan öğrenciler, diledikleri zaman ve bulundukları mekan fark etmeden öğrenme sürecini sürdürebilir.

AYT Sözel Paketi’nde Kullanılan Ders Materyalleri Nelerdir?

AYT Sözel Paketi’nde kullanılan ders materyalleri; sözel bölümü öğrencilerinin AYT’de sorumlu oldukları derslerle ilgili konu anlatımı ve soru çözüm videolarından oluşmaktadır. Ancak bunun dışında PDF kitaplar ve testler de bu paket kapsamında öğrencilerle paylaşılmaktadır.

Tüm bu materyaller, öğrencilerin hem konu eksiğini kapatmasını hem de mevcut bilgi düzeyini ölçerek netlerini arttırmasını sağlar. Bu sayede öğrenciler, sınavda rakiplerine göre daha avantajlı olma şansı kazanır.

AYT Sözel Paketi ders materyallerinden yararlanmak için öğrencilerin tablet, bilgisayar veya akıllı telefon gibi bir teknolojik araç kullanması gerekir. Ayrıca internet erişiminin olması gerekir. PDF kitap haricindeki diğer tüm materyalleri kullanmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+905526581814
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat