TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi
8.599₺

Arkadaşınla birlikte kursa kaydolarak indirimden yararlanmak ister misin?
Şimdi kaydol, arkadaşınla kazan!

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi 2024

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, YKS'ye hazırlanan eşit ağırlık bölümü öğrencilerinin sınavda çıkacak tüm konuları kapsamlı olarak öğrenerek sınavda soru kaçırmamasına yardımcı olur.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, YKS’ye hazırlanan eşit ağırlık bölümü öğrencilerinin dört yıllık üniversite bölümlerine yerleşmek için öğrenmesi gereken dersleri içeren bir eğitim programıdır.

Online ortamda düzenlenen bu eğitim paketi, öğrencilere dilediği zaman ve bulunduğu mekan fark etmeden dersleri takip etme olanağı sunmaktadır. Bu sayede sınava hazırlık süreci daha etkin bir şekilde devam eder.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, zengin eğitim materyalleri içermektedir. Gerek PDF kitaplar gerek video dersler gerekse soru bankaları aracılığıyla öğrenciler, dersleri kapsamlı bir şekilde öğrenmektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Nedir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, üniversite sınavına eşit ağırlık bölümünden hazırlanan öğrencilerin YKS’de çıkacak dersleri kapsamlı olarak öğrenmesini sağlayan bir eğitim paketidir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde öğrencilere önceden kaydedilen video dersler sunulur. Videolar, alanında tecrübeli öğretmenler ile çekilmektedir. Derslerde önce konu anlatımı yapılır, belirli bir aşama kaydedildikten sonra soru çözümüne geçilir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde bulunan dersler, Temel Yeterlilik Testi ile Alan Yeterlilik Testleri’ne eşit ağırlık bölümünden girecek öğrencilere yönelik düzenlenmektedir. Diğer bölümlerden de sınava girmek isteyen öğrenciler, ilgili bölümlere yönelik kursları içeren eğitim paketlerine kaydolmalıdır. Tüm dersleri bir arada öğrenmek isteyen öğrenciler ise TYT + AYT Tüm Kurslar Paketi’ne kaydolmalıdır. Ayrıca kursları tek tek satın almak da mümkündür.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde Bulunan Dersler Nelerdir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde bulunan dersler aşağıda sıralanmıştır.

 • TYT Türkçe,
 • TYT Matematik,
 • TYT Tarih,
 • TYT Coğrafya,
 • TYT Geometri,
 • TYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • TYT Felsefe,
 • TYT Biyoloji,
 • TYT Fizik,
 • TYT Kimya,
 • TYT Matematik 2,
 • AYT Tarih,
 • AYT Coğrafya - 1,
 • AYT Türk Dili ve Edebiyatı.

Yukarıda da görüldüğü üzere TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’ne kaydolan öğrencilere hem Temel Yeterlilik Testi’nde hem de Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkacak eşit ağırlık dersleri bir arada sunulmaktadır.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Nasıl Alınır?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi derslerine kaydolmak isteyen öğrencilerin ilk olarak sitemize üye olması gerekmektedir. Sitemizde üyelik açmak için öğrencilerin ek ücret ödemesine gerek yoktur. Ardından sitede TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nin sayfasına tıklanmalı, kurs sepete eklenmeli, gerekli ücret ödenmelidir. Bu işlemin ardından kursa kayıt işlemi yapılmış olur. Öğrenciler, dersleri dilediği vakit izlemeye başlayabilir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’ne Kimler Kaydolabilir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’ne şu kişiler kaydolabilir:

 • TYT ve AYT’ye eşit ağırlık bölümünden girecek öğrenciler,
 • Üniversitelerin dört yıllık eşit ağırlık bölümlerine yerleşmek isteyen öğrenciler,
 • TYT ve AYT eşit ağırlık derslerinde konu eksiklerini kapatmak isteyenler,
 • TYT ve AYT eşit ağırlık derslerinde hedeflediği neti yapmak isteyen öğrenciler.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde Dersler Nasıl İşlenir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde dersler; online ortamda, öğrenci paneli üzerinden işlenir. Öğrenciler kursa kaydolduktan sonra bütün ders materyallerini vakit ve mekan sınırına takılmadan kullanabilmektedir. İnternetin çektiği her yerde ders videoları izlenebilir, internet bağlantısının olmadığı yerlerde ise öğrenciler PDF kitabı kullanarak öğrenme sürecini devam ettirebilir.

Derslerde hem konu anlatımı yapılmakta hem de öğrencilerin bilgileri pekiştirmesini sağlamak için test çözümü yapılmaktadır. Böylece tüm dersler kapsamlı bir şekilde öğrenilir ve sınavda soru kaçırma ihtimali minimuma düşer. Ayrıca dijital ortamda sunulan soru bankası ile öğrenciler, kendi bilgi düzeylerini sınayabilir ve eksik olduğu noktaları fark ederek dersleri tam bir şekilde öğrenebilir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde Kullanılan Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde kullanılan ders materyalleri; Temel Yeterlilik Testi ile Alan Yeterlilik Testleri’nde çıkan eşit ağırlık konularına yönelik hazırlanan konu anlatımı videolarıdır. Alanında tecrübe sahibi öğretmen kadrosu ile hazırlanan bu eğitim paketinde bulunan her bir kursta hem konular anlatılmakta hem de konuyla ilgili sorular çözülmektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde temel ders materyali olarak kurs videoları kullanılmaktadır ancak bu program kapsamında ek kaynaklar da sunulmaktadır. Her bir derse ait PDF kitaplar ve soru bankaları ile öğrenciler dersleri eksiksiz bir şekilde öğrenmektedir. Bu materyaller, sınava hazırlık süreci boyunca sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Böylece YKS’ye girecek öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanmış olur.

PDF kitap, internet erişiminin olmadığı ya da kısıtlı olduğu yerlerde de kullanılabilir. Bu sayede internet sıkıntısının yaşandığı ortamlarda da öğrenme süreci devam eder.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+905526581814
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat