TYT Paketi
4.699₺

Arkadaşınla birlikte kursa kaydolarak indirimden yararlanmak ister misin?
Şimdi kaydol, arkadaşınla kazan!

TYT Paketi 2024

TYT Paketi, YKS'nin ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi'nde çıkacak dersleri kapsamlı bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için düzenlenir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

TYT Paketi, YKS’nin ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) girecek öğrencilerin sınavda başarılı olmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen bir kurs programıdır. Bu paket içerisinde TYT’de sorulan tüm derslere ait online kurslar bulunmaktadır.

TYT Paketi’nde kursların online olarak düzenlenmesi, öğrencilerin kendi öğrenme hızlarına uygun bir şekilde ders çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Dersler, önceden çekilmiş videolar eşliğinde düzenlenmektedir. Öğrenciler dilediği zaman videoları duraklatabilir, anlamadığı noktada videoyu geri sararak baştan dinleyebilir. Böylece hiçbir noktayı kaçırmadan Temel Yeterlilik Testi’nde sorumlu olduğu tüm dersleri öğrenebilir.

TYT Paketi Nedir?

TYT Paketi, YKS’nin ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi’ne girmek isteyen öğrencilerin sınava kapsamlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayan bir kurs paketidir. Bu pakette yer alan kursların her biri, online ortamda düzenlenmektedir.

TYT Paketi’nde yer alan kurslar, tecrübeli bir öğretmen kadrosu eşliğinde çekilen videolar aracılığıyla yürütülmektedir. Öğretmenler ilk olarak konuları anlatmakta, ardından konuyla ilgili soru çözümüne geçmektedir.

Öğrenciler, istedikleri zaman ders videolarını izleyebilir ve videoları diledikleri kadar izleyerek konu tekrarı yapabilirler. Böylece öğrenilen bilgiler kalıcı hale gelir ve öğrencilerin Temel Yeterlilik Testi’nde rakiplerine göre daha avantajlı olması sağlanır.

Derslerin online ortamda işlenmesi, öğrencilerin zamandan tasarruf etmesine destek olur. Video dersler sayesinde öğrenciler, belirli bir kurs merkezine giderek vakit kaybetmek zorunda kalmamış olur.

TYT Paketi’nde Bulunan Dersler Nelerdir?

TYT Paketi’nde bulunan dersler aşağıda listelenmiştir.

 • TYT Matematik,
 • TYT Geometri,
 • TYT Türkçe,
 • TYT Tarih,
 • TYT Coğrafya,
 • TYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • TYT Felsefe,
 • TYT Kimya,
 • TYT Fizik,
 • TYT Biyoloji.

TYT Paketi Nasıl Alınır?

TYT Paketi’ni almak için öğrencilerin ilk yapması gereken, sitemizde kendine ait bir hesap açmaktır. Siteye üyelik için ek ücret ödemek gerekmemektedir. Bu aşamanın ardından öğrencilerin sitemizde TYT Paketi’nin sayfasına girerek bu paketi sepete eklemesi gerekir. Ardından ödeme işlemi yerine getirilmelidir. Bu sayede öğrenciler, kurs paketine kaydolmuş olur ve dersleri dilediği zaman dinlemeye başlayabilir.

TYT Paketi’ne Kimler Kaydolabilir?

TYT Paketi’ne şu kişiler kaydolabilir:

 • YKS’nin ilk oturumu olan TYT’ye girmek isteyen öğrenciler,
 • 2 yıllık ön lisans bölümlerini kazanmak isteyenler,
 • TYT’de rakiplerinden önde olarak hedefine ulaşmak isteyenler,
 • YKS’de iyi bir başarı sıralamasına ulaşmak isteyen öğrenciler.

TYT Paketi’nde Dersler Nasıl İşlenir?

TYT Paketi’nde dersler online ortamda sunulan videolar aracılığıyla işlenir. Ders videoları, tecrübeli öğretmenler tarafından işlenmekte ve profesyonel bir stüdyoda çekildikten sonra öğrenci paneline eklenmektedir.

Kurs paketine kaydolan öğrenciler, video derslere istediği zaman katılabilmektedir. Ayrıca öğrencilerin derslere katılmak için belirli bir mekanda bulunması da zorunlu değildir. Öğrenciler, derslere internet bağlantısının aktif olduğu her yerden katılabilir. Ek olarak derslere katılmak için öğrencilerin akıllı telefon, tablet veya bilgisayar gibi bir teknolojik cihaza sahip olması gerekir.

TYT Paketi’ne kaydolan öğrencilere video dersler dışında PDF kitap ve soru bankası da sunulmaktadır. Böylece öğrencilerin Temel Yeterlilik Testi’ne en iyi şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

TYT Paketi’nde Kullanılan Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT Paketi’nde ders materyali olarak video dersler, soru bankası ve PDF kitap kullanılmaktadır. Öğrenciler, internetin çektiği her yerde video dersleri ve soru bankasını kullanabilir. Ancak internet bağlantısının olmadığı yerlerde öğrenme sürecine devam etmek için PDF kitaptan yararlanılır.

TYT Paketi’nde hem online hem offline kullanılabilen materyallerin olması, öğrencilere avantaj sağlamaktadır. Böylece TYT hazırlık süreci daha etkin bir şekilde ilerlemekte ve öğrencilerin sınavda iyi bir puan ve başarı sıralamasına sahip olma ihtimali artmaktadır.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+905526581814
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat