Sık Sorulan Sorular

YTÜ Sınavlara Hazırlık; üniversite sınavı, DGS, ALES gibi binlerce öğrencinin girdiği sınavlarda çıkacak dersleri kapsamlı bir şekilde öğretmeyi amaçlayan kurs programları ile öğrencilerin hayallerine ulaşmasını sağlayan bir platformdur.

YTÜ Sınavlara Hazırlık, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Roket Hazırlık platformu iş birliğiyle kurulmuştur.

YTÜ Sınavlara Hazırlık platformunda şu an için sadece YKS'ye (TYT ve AYT) yönelik kurslar bulunmaktadır. Fakat DGS, ALES gibi sınavlar için de hazırlık kurslarının düzenlenmesi planlanmaktadır.

Evet, YTÜ Sınavlara Hazırlık kursları ÖSYM'nin belirlediği güncel müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır.

YTÜ Sınavlara Hazırlık platformunda öğretmen kadrosu, önceden yapılan mülakatlar aracılığıyla oluşturulmaktadır. Mülakatta öğretmenler ile deneme ders çekimi yapılmakta, ardından Yıldız Sınavlara Hazırlık kriterlerine uygun olan öğretmenlerle kurs programlarının hazırlanması aşamasına geçilmektedir.

YTÜ Sınavlara Hazırlık platformuna kaydolmak için bu siteye üye olmanız, ardından giriş sayfasından kullanıcı bilgileriniz ile siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Dilediğiniz kursun sayfasına girip eğitimi sepete eklemeli ve ödeme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede kursa kayıt yaptırmış olacaksınız.

Yıldız Sınavlara Hazırlık kurslarını dilerseniz eğitim paketi şeklinde toplu olarak, dilerseniz ayrı ayrı, tek ders halinde satın alabilirsiniz. Bu tercihi yaparken konu eksiklerinizi ve kendinizi hangi derslerde geliştirmeniz gerektiğini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

YTÜ Sınavlara Hazırlık platformunda bulunan kurslara kaydolmak için Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencisi veya mezunu olmak gerekmemektedir. Bu kurslara katılma ihtiyacı duyan herkes kayıt yaptırabilir.

YTÜ Sınavlara Hazırlık platformunda yer alan kurslara ihtiyaç duyan herkes kaydolabilir, belirli bir okulda öğrenci olmak şart değildir.

Yıldız Sınavlara Hazırlık kursları, Yıldız Sınavlara Hazırlık web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, kursa kaydolduktan sonra kullanıcı bilgileri ile siteye girebilir ve dersleri istediği zaman izlemeye başlayabilir.

Yıldız Sınavlara Hazırlık kursları online olarak yapıldığı için videoları cihazınıza indirmeniz mümkün değildir. Derslere katılmak için bulunduğunuz yerde internet bağlantısının sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Yıldız Sınavlara Hazırlık kursları, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Roket Hazırlık güvencesiyle hazırlanmıştır. Kurslar, ilgili derslerde yetkin öğretmenler tarafından anlatılmakta ve kayıt yaptıran öğrencilere konu anlatımı ve soru çözümü videolarına ek olarak soru bankası ile dijital kitap da sunulmaktadır. Ayrıca öğrenciler sınırsız konu tekrarı hakkına sahip olmaktadır. Böylece daha kapsamlı bir öğrenme süreci geçirilir ve sınavda başarılı olma ihtimali artar.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+905526581814
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat